Araç Bakım & Onarım

Araç Bakım & Onarım

Trafiğe çıkan her aracın belirli periyotlarla bakım ve onarım servisine uğraması, trafik ve sürüş güvenliği açısından avantaj sağlar.

Aracın motor ve diğer aksamlarının da sorunsuz ve uzun süre aynı performansta çalışabilmesinin yolu da yine oto bakım servislerinden geçmektedir. Düzenli bakıma tabi tutulan araçlar uzun ömürlü olurken, erken saptanan ufak çaplı arızalar, hem maddi ham de manevi kayıplı yüksek meblağlara ulaşmadan engellenmiş olmaktadır.

Araç Bakımında Uzman Servisin Önemi

Araç bakımında uzman servislerin tercih edilmesi, hem aracınızın ömrünü uzatacak hem de güvenli bir sürüş deneyimi sağlayacaktır.
Uzman servisler, deneyim ve bilgi sahibi teknisyen kadrosundan oluştuğu için yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile araçların her türlü ihtiyacını karşılayabilirler. Aracınızın markasına ve modeline özel olarak eğitim almış teknisyenler, en doğru teşhisi koyar ve en uygun çözümü sunarlar.Tüm güvenlik prosedürlerine uygun çalışmalar ile sorunsuz hızlı ve organize olarak araç bakım, onarım ve yedek parça değişim hizmetlerini sunarlar.
Yüksek kaliteli yedek parçalar kullanarak, aracınızın performansı ve ömrünü uzatmaya katkı sağlayacak çözümler sunar. Maslak araç bakım ve onarım servisimiz, en son teknolojiye sahip ekipmanlar ile donatılmıştır. Bu sayede, araçların arızaları hızlı ve doğru bir şekilde teşhis edilir ve onarılır. Garantili akü ve hizmet desteğimiz ile tanışmak için sizleri servisimize bekliyoruz.
 

Araç Bakım ve Onarım Çalışmalarımız Neleri Kapsar?

Maslak araç bakım ve onarım servisi olarak, her aracı kendi özel performansına göre değerlendiriyor, bu doğrultuda bakım ve onarım çalışmalarına alıyoruz. Hem güvenlik hem de verimlilik açısından önem taşıyan oto bakımlarını, olası arızaların önüne geçilmesi açısından da düzenli olarak yaptırılmasını tavsiye ediyoruz.
Araç bakım ve onarım çalışmalarımız kapsamında; oto güvenlik sistemlerinden fren ve lastik kontrolü ile onarımı, oto elektrik donanımlarından akü ve aydınlatma sistemlerinin bakım ve onarımı, yağ ve filtre değişimi ile kaporta ile ilgili her türlü sorun ve ihtiyaçlarda araç sahiplerinin yanındayız.
 

İlgili Konular

Triger Kayışı Değişimi

Triger Kayışı Değişimi

Motorun krank mili ile eksantrik milini birbirine bağlayan ve valflerin doğru zaman diliminde açılıp kapanmasına imkan tanıyan triger kayışı, içten yanmalı motorlarda bulunan bir elemandır.

Rehbere git

Yağ Pompası Arızası

Motorun tüm hareketli parçalarına gerekli olan yağı basarak, bu parçaların yağlanmasına ve soğutulmasına imkan tanıyan yağ pompası, motor için hayati bir öneme sahiptir.

Rehbere git
Yağ Pompası Arızası
Klima Kompresörü Arızası

Klima Kompresörü Arızası

Soğutucu akışkanın sıkıştırılması ve dolaşımını mümkün kılarak aracın içini serin tutan klima kompresörü, araç klimasının kalbi olarak tarif edilebilir.

Rehbere git