Skoda Servisi

Skoda Servisi

Son teknoloji ekipmanlarımız ve alanında uzman ekibimiz sayesinde Skoda marka aracınızın her türlü bakım ve onarım ihtiyacını her zaman en yüksek standartlarda karşılamayı hedefliyoruz.
Maslak Skoda Servis bünyesinde sunduğumuz bazı hizmetler
 
Periyodik Bakım ve Onarım İşlemleri
Mekanik Onarımlar
Kaporta Bakım ve Onarımları
Araç Muayenesi
Yedek Parça Satışı
Elektrik Arıza Tamiri
Fren Sistemlerinin Tamiri
Süspansiyon Sistemlerinin Bakımı ve Tamiri
Lastik Değişimi ve Rot Balans Ayarı
Klima Sistemlerinin Bakım Onarım işlemleri
Maslak Skoda Servisimiz ile Tanışın, Araç Bakımında Farkı Hemen Hissedin!

Mükemmel bir Skoda servis deneyimi yaşamak için Maslak Skoda servisimizi tercih ederek kaliteli hizmetin tadını çıkarın. Aracınız ve sizin için en iyisini sunmak üzere daima işimizin başındayız.

Skoda Servisi

Neden Maslak Skoda Servisi´ni Tercih Etmelisiniz?

Neden Maslak Skoda Servisi´ni Tercih Etmelisiniz?

  • Uzman Kadromuz ve Titiz Çalışmalarımız ile sektörde daima öne çıkmaktayız

Deneyimli ve alanında derin bilgi birikimine sahip teknisyenlerimiz, aracınızın tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için daima titizlik ile çalışmaktadır. Teknisyenlerimizin her biri Skoda servis standartları doğrultusunda düzenli eğitimlere tabi tutularak bilgi ve becerilerini sürekli olarak geliştirmektedir. Aracınızın her türlü bakım ve onarım işleminin en profesyonel şekilde yapılmasının arkasında yatan en büyük nedenlerden biri de budur.
 
  • Orijinal Yedek Parçalar Kullanıyoruz

Aracınızın parça değişimi gereksinimleri için her zaman orijinal Skoda yedek parçalar kullanıyoruz. Bu sayede aracınızın hem performansını hem de kullanım ömrünü uzatmış oluyoruz. Orijinal yedek parçalar, aracınızın fabrika çıkış standartlarında üretildiği için aracınızın güvenliğini ve sürüş keyfini en üst seviyede tutmak açısından önemlidir.
 
  • Kapsamlı Bir Hizmet Yelpazemiz Var

Hizmetlerimiz arasında; periyodik bakım işlemleri, kaporta onarımları, elektrik arıza tespiti, fren ve süspansiyon sistemleri tamiri, lastik ve rot balans ayarı, klima sistemleri onarımı ve araç muayenesi gibi tüm Skoda servis ihtiyaçlarınıza dair uygulamalar bulunmaktadır.
 
  • Hızlı ve Doğru Arıza Tespiti için Gerekli Donanımımız Mevcut 

Son teknolojiye sahip arıza teşhis cihazlarımız ile aracınızdaki arızaları en hızlı ve en doğru şekilde tespit ediyor, böylece arıza onarım sürecini hızlandırıyoruz. Nitekim siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmak bizler için çok kıymetli.

Müşteri Memnuniyeti Garantisi Veriyoruz 

Maslak Skoda Servis olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Herhangi bir konuda mutsuz olmanız halinde, bize durumu bildirdiğiniz takdirde sorununuzu en kısa sürede çözmek için elimizden geleni yapmayı görev biliyoruz.
 

Neden Maslak Skoda Servisi´ni Tercih Etmelisiniz?