Motor

Motor

Aracın kalbi olarak da nitelendirilen motorun düzgün bir biçimde çalışması, aracın genel performansı ve uzun ömürlü olması açısından kritik öneme sahiptir.

Servisimizde, alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız ve sahip olduğumuz modern ekipmanlar sayesinde, motora dair tüm arızaları hızlı ve etkili bir şekilde tespit ediyor ve en mükemmel çözüm yolları ile cevap veriyoruz.

Motor Arızaları ve Çözümleri

Motor arızaları, araçlarda kritik ve oldukça karmaşık sorunlar meydana gelmesine yol açabilir. Sarıyer motor tamircisi olarak, motor arızalarını en hızlı şekilde belirleyerek onarmak için geniş bilgi birikimi ve engin tecrübelere sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Kullandığımız gelişmiş teknikler sayesinde motorunuzda yaşanan tüm problemlerin nedenini hızlı bir şekilde tespit ediyor ve en uygun çözümleri uygulamaya alıyoruz. Motor yağı değişimi, silindir kapağı onarımı, piston değişimi gibi tüm işlemler servisimizde en titiz şekilde gerçekleştirilir. Bu işlemleri yaparken nihai amacımız, aracınızın motor performansını en üst seviyeye taşımak ve sizlere hem konforlu hem de güvenli bir sürüş deneyimi yaşatmaktır.
 

Motor Kontrol ve Bakımı

Motorun düzgün çalışmasının akünün sağlıklı bir durumda olmasına bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Servisimizde, akü kontrolü ile motor bakım hizmetleri siz değerli araç sahiplerine en profesyonel biçimde sunulmaktadır. Motor bakımı ile alakalı olarak; yağ seviyeleri ve filtre durumunu düzenli olarak kontrol ediyor ve olası arızaların önüne geçmeyi hedefliyoruz. Motor bakımı sırasında, motorun tüm aksamlarını ayrıntılı biçimde inceleyerek ve  temizleyerek, bağlantıların sağlam olup olmadığını kontrol ediyoruz. Ayrıca, ihtiyaç dahilinde parça değişim hizmeti de sunuyor ve aracınızın performans ihtiyacını kesintisiz biçimde sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
 

Yüksek Kalite Standartlarında Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Sarıyer motor tamircisi olarak, müşteri memnuniyeti her zaman öncelik verdiğimiz bir değer olmuştur. Uzman teknisyenlerimiz, araçlarınızın motor ve akü sorunlarını en kısa zaman zarfında ve en etkili biçimde çözüme kavuşturmak için sürekli olarak eğitimlere tabi tutulmakta ve en güncel teknolojilerden faydalanmaktadır. Müşterilerimize şeffaf ve dürüst bir hizmet süreci sağlamak adına, yaptığımız tüm işlem detaylarını sizler ile paylaşıyor ve olası maliyetler konusunda açıkça bilgilendirme sağlıyoruz. Aracınızın durumunu devamlı olarak takip ederek, en uygun bakım onarım çözümlerini sizler ile birlikte belirlemeye özen gösteriyoruz.
 
Sarıyer motor tamircisi olarak, aracınızın her türlü motor ve akü sorununu en etkin şekilde çözüyoruz. Aracınızın motor performansını ve güvenliğini muhafaza etmek için hemen bizimle iletişime geçin ve yüksek kalite standartlarındaki hizmetlerimizden faydalanın. 
 

İlgili Konular

Triger Kayışı Değişimi

Triger Kayışı Değişimi

Motorun krank mili ile eksantrik milini birbirine bağlayan ve valflerin doğru zaman diliminde açılıp kapanmasına imkan tanıyan triger kayışı, içten yanmalı motorlarda bulunan bir elemandır.

Rehbere git

Klima Kompresörü Arızası

Soğutucu akışkanın sıkıştırılması ve dolaşımını mümkün kılarak aracın içini serin tutan klima kompresörü, araç klimasının kalbi olarak tarif edilebilir.

Rehbere git
Klima Kompresörü Arızası
Yağ Pompası Arızası

Yağ Pompası Arızası

Motorun tüm hareketli parçalarına gerekli olan yağı basarak, bu parçaların yağlanmasına ve soğutulmasına imkan tanıyan yağ pompası, motor için hayati bir öneme sahiptir.

Rehbere git