Oto Detaylı Temizlik
Diğer Hizmetler

Oto Detaylı Temizlik

Maslak oto temizlik servisi olarak, araç sahipleri için yüksek kalite standartlarında oldukça kapsamlı bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Aracınızın hem iç hem de dış temizliğini en titiz şekilde gerçekleştiriyor ve aracınıza adeta yeni bir nefes kazandırıyoruz. Detaylı temizlik, araçların dış görünümünde estetik bir görüntü sağlamanın yanı sıra, iç mekanın da sağlıklı ve ferah olmasına olanak tanır. Maslak´taki servisimizde, uzman teknik ekibimiz ile birlikte aracınızın her bir köşesini en profesyonel biçimde temizleyerek, sürüş keyfinizi maksimum düzeye taşımayı hedefliyoruz.
 

Bahar Bakımı ile Taze Bir Başlangıç

Bahar ayları, araç bakımı yapmak için en ideal dönemlerdendir. Kış mevsiminin zorlu şartlarının ardından, bahar bakımı ile birlikte aracınızı yeni bir sezona hazırlamak büyük önem taşır. Maslak oto temizlik servisi olarak, bahar bakımı kapsamında siz değerli müşterilerimize detaylı bir oto temizlik hizmeti sunuyoruz. Kış ayları boyunca biriken kirleri, tuz ve yol kalıntılarını aracınızdan arındırıyor ve aracınız için temiz ve taze bir başlangıç yapma olanağı sunuyoruz. Sizler de bahar bakımı yaptırarak aracınızın performansını ve estetik görünümünü muhafaza edebilirsiniz.
 

Dış Temizlik ve Koruma

Arabaların dış yüzeyi, çevresel etkenler nedeniyle zamanla zarar görmeye ve kirlenmeye oldukça meyillidir. Maslak oto temizlik servisi olarak, sunduğumuz kapsamlı dış yüzey temizliği ve koruma hizmetleri sayesinde aracınızın dış yüzeyini ilk günkü parlaklığına tekrar kavuşturmayı hedefliyoruz. Detaylı temizlik işlemlerimize dahil olan, boya koruma işlemleri, cilalama ve detaylı yıkama gibi hizmetler ile de aracınızın dış yüzeyini koruyor ve uzun ömürlü olmasına imkan tanıyoruz. Yaptığımız bu detaylı dış temizlik neticesinde, aracınız her zaman yeni ve bakımlı bir görünüme kavuşmaktadır.
 

İç Mekan Temizliği ile Hijyenik ve Ferah Ortam

Aracınızın iç mekanının zamanla kir ve toz birikintileri ile kaplanması, hem estetik açıdan rahatsız edicidir hem de sağlığınız için zararlı bir ortam yaratır. Maslak oto temizlik servisimizde sizlere, iç mekan temizliği konusunda en detaylı ve titiz uygulamaları sunuyoruz. Koltuklardan döşemelere, halılardan kapı içlerine kadar aracınızın içerisindeki tüm yüzeyleri derinlemesine bir şekilde temizleyerek, aracınızın iç mekanının hem sağlıklı hem de ferah bir hale gelmesini sağlıyoruz. İç temizlik hizmeti sırasında, klima sistemlerinin temizliğini gerçekleştirerek, aracınızın içindeki havanın da tazeliğini sağlıyoruz.
 
Maslak oto temizlik servisi olarak, aracınızın her köşesine ulaşmayı başarıyor, en ince detayları dahi temizliyoruz. Modern ekipman ve kaliteli temizlik malzemeleri sayesinde, aracınızın içinde ve dışında mükemmel sonuçlar sağlıyoruz.
 

İlgili Konular

Yağ Pompası Arızası

Yağ Pompası Arızası

Motorun tüm hareketli parçalarına gerekli olan yağı basarak, bu parçaların yağlanmasına ve soğutulmasına imkan tanıyan yağ pompası, motor için hayati bir öneme sahiptir.

Rehbere git

Triger Kayışı Değişimi

Motorun krank mili ile eksantrik milini birbirine bağlayan ve valflerin doğru zaman diliminde açılıp kapanmasına imkan tanıyan triger kayışı, içten yanmalı motorlarda bulunan bir elemandır.

Rehbere git
Triger Kayışı Değişimi
Klima Kompresörü Arızası

Klima Kompresörü Arızası

Soğutucu akışkanın sıkıştırılması ve dolaşımını mümkün kılarak aracın içini serin tutan klima kompresörü, araç klimasının kalbi olarak tarif edilebilir.

Rehbere git