Oto Elektrik Sistemleri

Oto Elektrik Sistemleri

Oto elektrik sistemleri düzgün bir biçimde çalışmadığı takdirde, aracınızın çalışmasında ciddi sorunlar meydana gelebilir veyahut araç tamamiyle çalışmayabilir.

Araçların tüm elektrikli bileşenlerini içeren karmaşık bir ağ olarak tanımlayabileceğimiz oto elektrik sistemleri, akünün sahip olduğu gücü marş, alternatör, far, sinyaller ve diğer elektrikli aksesuarların tümüne ileterek performans gösterir. Aracın sorunsuz ve güvenli çalışması için oto elektrik sistemlerinin düzenli olarak bakım ve onarımdan geçmesi gerekmektedir.

Maslak Oto Elektrik Servisi Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Maslak Oto Elektrik servisi olarak, aracınızın elektrik sistemleri ile alakalı tüm bakım ve onarım hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız.
  • Akü Kontrolü ve Tamiri: Akünüzün sağlık durumunu detaylı olarak kontrol ediyor ve uzman teknisyenlerimiz gerekli görürse yenisi ile değişimini yapıyoruz.
  • Marş Tamiri: Aracınızın marşının arızalı olup olmadığını öğrenmek için detaylı incelemeler yapıyor ve gerekli onarımları hızlı biçimde gerçekleştiriyoruz.
  • Alternatör Tamiri: Alternatör arızası kontrolü yaparak herhangi bir arıza durumunda gereken onarım uygulamalarını sağlıyoruz.
  • Far Tamiri: Farlar sürüş güvenliğiniz açısından çok önemli bileşenlerdir. Bu sebeple düzenli olarak farlarınızın arızalı olup olmadığını kontrol ediyoruz.
  • Sinyaller ve Işıklar: Sinyaller ve ışıklandırmalarda arızalı olup olmadığını tespit ederek gereken onarımları sağlıyoruz. 
  • Cam Silecekleri: Cam sileceklerinin kontrolü de oto elektrik sistemleri bakımına dahildir. 
  • Elektrikli Aksesuarların Bakım ve Tamiri: Elektrikli cam, merkezi kilit, sunroof gibi tüm elektrikli aksesuarların arıza durumunu inceliyor ve gerekli tamir işlemlerini yapıyoruz.
  • Fren Sistemleri Onarımı: Fren onarımı işlemlerinin profesyonel servisler tarafından yapılması hayati önem taşır.Servisimizde fren sistemlerinin arızalı olup olmadığını kontrol ediyor, gerekli onarımları en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.
  • Bilgisayarlı Arıza Tespiti: Bilgisayarlı arıza teşhis cihazlarımız ile aracınızdaki elektrik arızalarının tespitini en hızlı ve en doğru biçimde sağlıyoruz.
 

Maslak Oto Elektrik Servisimizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Deneyimli ve alanında engin bilgilere sahip olan teknisyenlerimiz, aracınızın elektrik sistemleri ile alakalı tüm problemleri en kısa sürede ve en doğru biçimde çözüme kavuşturmaktadır. Aracınız parça değişim gereksinimleri için her zaman orijinal yedek parçalardan faydalanıyoruz. Orijinal yedek parça kullanımı sayesinde aracınızın performansı maksimum düzeye çıkarken kullanım ömrü de uzamaktadır.  Akü kontrolü ve tamiri, marş tamiri, alternatör tamiri, elektrikli aksesuar tamiri, fren sistemleri bakım onarımı ve arıza tespiti gibi aracınızın elektrik sistemleri ile ilgili bütün hizmetleri yüksek kalite standartlarında karşılıyoruz.
 
Hizmetlerimizden yararlanmak için hemen Maslak oto elektrik servisimizi arayın! Uzman ekip arkadaşlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile aracınızın elektrik sistemleri ile ilgili tüm problemleri en doğru şekilde çözüme kavuşturalım.
 

İlgili Konular

Triger Kayışı Değişimi

Triger Kayışı Değişimi

Motorun krank mili ile eksantrik milini birbirine bağlayan ve valflerin doğru zaman diliminde açılıp kapanmasına imkan tanıyan triger kayışı, içten yanmalı motorlarda bulunan bir elemandır.

Rehbere git

Klima Kompresörü Arızası

Soğutucu akışkanın sıkıştırılması ve dolaşımını mümkün kılarak aracın içini serin tutan klima kompresörü, araç klimasının kalbi olarak tarif edilebilir.

Rehbere git
Klima Kompresörü Arızası
Yağ Pompası Arızası

Yağ Pompası Arızası

Motorun tüm hareketli parçalarına gerekli olan yağı basarak, bu parçaların yağlanmasına ve soğutulmasına imkan tanıyan yağ pompası, motor için hayati bir öneme sahiptir.

Rehbere git