Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Maslak bölgesinde yer alan servisimizde araç sahiplerine sunduğumuz periyodik bakım hizmetleri, otomobilinizin uzun ömürlü ve yüksek performanslı kalması için oldukça elzemdir.

Bosch Car Service olarak, modern ekipmanlar ve alanında uzman teknisyenler aracılığı ile aracınız için kapsamlı ve profesyonel bakım çözümleri sunuyoruz. Maslak periyodik bakım hizmetleri, aracınızın motorundan elektrik sistemlerine, frenlerden akü kontrolüne, birçok işlemin yer aldığı geniş kapsamlı uygulamaları kapsar. Bakım uygulamalarımızın her birinde, aracınızın güvenliğini ve verimliliğini arttırmayı hedefliyoruz.

Bosch Car Servis Periyodik Bakım Avantajları

Bosch Car Servis periyodik bakım hizmetlerimiz ile aracınızın her zaman en iyi durumda olmasını siz değerli müşterilerimize garanti ediyoruz. En yüksek standartlarda gerçekleştirdiğimiz periyodik kontroller aracılığı ile, aracınızın tüm sistemlerinin kusursuz çalıştığından emin olmak istiyoruz. Bu bakımlar sayesinde, motor ve güç aktarım unsurları başta olmak üzere, aracın en kritik parçalarının erken aşınma ve yıpranma riski minimize edilmiş olur. Bu durum, pahalı onarımların önüne geçmek açısından oldukça kritik bir rol oynar.
 

Bosch Car Servis Periyodik Bakım Fiyatları

Bosch Car Servis periyodik bakım fiyatı, sizlere sunulan hizmetin kalitesine, miktarına ve kapsamına göre değişkenlik gösterir. Maslak şubemizde, sunduğumuz rekabetçi fiyatlar ile sizlere daima üst düzey bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Aracınızın modeline ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş periyodik bakım paketlerimiz sayesinde, aracınız için en doğru bakım onarım işlemlerini profesyonel biçimde gerçekleştiriyoruz. Motor bakımı, yağ & filtre değişimi, fren sistemlerinin bakım onarımı ve daha fazlası için yapılan kapsamlı kontrol işlemleri, fiyatlandırma konusunda çeşitliliğe sebep olan önemli bir faktördür. Biz müşterileri memnuniyeti odaklı bir servis olarak sizlere en iyi hizmeti en makul fiyatlar ile sunmayı amaçlıyoruz.
 
Akü, aracın elektrik sistemlerinin güç kaynağı olarak hizmet sağladığı için düzenli biçimde kontrollerinin yapılması şarttır. Periyodik bakım sırasında akü kontrolü, aracın sorunsuz çalışması için oldukça önemli bir adımdır.  Bu kontrol sırasında akünün şarj durumundan tutun da kutup başlarındaki korozyona, akü sıvı seviyesine ve akü kablolarına detaylı şekilde bakılır. Eğer aküde herhangi bir sorun tespit edilirse, erken müdahale sayesinde büyük onarım maliyetlerinin yanı sıra yolda kalma riski de önlenmiş olur. Akü bakım işlemi, aracın her zaman güvenli ve kesintisiz çalışmasını sağlamak adına, periyodik bakım hizmetlerinin ayrılmaz bir unsurudur. Maslak Bosch Car Servis olarak, modern atölyemizde, her türlü araç modeli için en profesyonel bakım hizmetlerini sizlere sunuyoruz.
 

İlgili Konular

Klima Kompresörü Arızası

Klima Kompresörü Arızası

Soğutucu akışkanın sıkıştırılması ve dolaşımını mümkün kılarak aracın içini serin tutan klima kompresörü, araç klimasının kalbi olarak tarif edilebilir.

Rehbere git

Yağ Pompası Arızası

Motorun tüm hareketli parçalarına gerekli olan yağı basarak, bu parçaların yağlanmasına ve soğutulmasına imkan tanıyan yağ pompası, motor için hayati bir öneme sahiptir.

Rehbere git
Yağ Pompası Arızası
Triger Kayışı Değişimi

Triger Kayışı Değişimi

Motorun krank mili ile eksantrik milini birbirine bağlayan ve valflerin doğru zaman diliminde açılıp kapanmasına imkan tanıyan triger kayışı, içten yanmalı motorlarda bulunan bir elemandır.

Rehbere git