Vale
Diğer Hizmetler

Vale

Maslak oto vale hizmetimiz ile, siz kıymetli araç sahiplerine konforlu ve oldukça güvenli bir çözüm sunarak günlük hayatlarınızı kolaylaştırıp iş yükünüzü hafifletmeyi amaçlıyoruz.

Özellikle şehirde yaşamanın getirdiği zorluklar ve yoğun iş temposu sebebiyle, aracınızı park etmek ve oto servis hizmetlerine ulaşım sağlamak zaman alıcı ve stresli bir durum yaratabilmektedir. Maslak´taki vale hizmetimiz ile, aracınızın tüm servis ihtiyaçlarını karşılamak için daima iş başındayız. Uzman vale ekibimiz, aracınızı dilediğiniz konumdan güvenle teslim alır ve gerekli işlemleri tamamladıktan sonra istediğiniz adrese tekrar teslim edilmesini sağlar.
 

Profesyonel ve Güvenilir Hizmet

Maslak oto vale hizmetimiz, profesyonellik ve güvenilirlik prensipleri ile işlemektedir. Vale ekibimiz, aracınızı sizin belirlediğiniz herhangi bir konumdan teslim alırken ve geri getirirken aracınızın mahremiyetine ve güvenliğine maksimum bir özen gösterir. Maslak oto servis olarak, aracınızın güvenli bir şekilde taşınmasını ve park edilmesini sağlamak için gereken tüm önlemleri aldığımızı söyleyebiliriz. Vale hizmet süreci boyunca aracınızın durumu hakkında sizleri düzenli olarak bilgilendiriyor ve herhangi bir sorun yaşanmayacağının garantisini veriyoruz. Güvenilir hizmet anlayışımız çerçevesinde, sizlere hem stressiz hem de konforlu bir oto servis deneyimi sunmayı hedefliyoruz.
 

Zamandan ve Enerjiden Tasarruf Edin!

Siz kıymetli müşterilerimize sunduğumuz vale hizmeti, zaman ve enerji tasarrufu sağlamak açısından oldukça etkili bir çözüm yoludur. Vale hizmeti ile, aracınızı bakıma götürmek veya park yeri aramak gibi işlemlerden kurtulmuş olursunuz. Özellikle yoğun bir iş temposuna veya yoğun bir kişisel programa sahip olan araç sahipleri için vale hizmetinin büyük bir kolaylık sunduğunu söyleyebiliriz. Maslak oto vale hizmetimiz ile, aracınızın bakım onarım işlemlerini en hızlı ve en etkin biçimde gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Yaz bakımı kapsamında sunduğumuz hizmetler neticesinde de aracınızın genel performansını en üst düzeye taşıyoruz.
 

Oto Vale ile Zahmetsiz Oto Bakım

 Aracınızın performansı ve güvenliğini tehlikeye atacak durumlarla karşılaşılması söz konusu olduğunda servisimizin vale desteği yanınızda.  Servisimizin müşterilerine özel olarak sunduğu mobilite çözümler ile zaman ve iş yükünden tasarruf sağlayacak oto bakım ve onarım çözümleri sağlyoruz. Aracınızın tüm bakım ve kontrol işlemlerini yüksek kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Bu bakım işlemlerinin kapsamında yer alan; klima sistemlerinin kontrolü, lastik basınçlarının ayarlanması, soğutma sisteminin kontrolü ve motor yağı değişimi gibi tüm işlemleri sağlayarak, aracınızın yaz aylarında sorunsuz bir performans sergilemesine olanak tanıyoruz. Vale hizmetimiz sayesinde, aracınızı bakıma götürüken girdiğiniz zahmetten kurtulur ve zamanınızı daha verimli kullanma şansı elde edebilirsiniz.
 

İlgili Konular

Triger Kayışı Değişimi

Triger Kayışı Değişimi

Motorun krank mili ile eksantrik milini birbirine bağlayan ve valflerin doğru zaman diliminde açılıp kapanmasına imkan tanıyan triger kayışı, içten yanmalı motorlarda bulunan bir elemandır.

Rehbere git

Klima Kompresörü Arızası

Soğutucu akışkanın sıkıştırılması ve dolaşımını mümkün kılarak aracın içini serin tutan klima kompresörü, araç klimasının kalbi olarak tarif edilebilir.

Rehbere git
Klima Kompresörü Arızası
Yağ Pompası Arızası

Yağ Pompası Arızası

Motorun tüm hareketli parçalarına gerekli olan yağı basarak, bu parçaların yağlanmasına ve soğutulmasına imkan tanıyan yağ pompası, motor için hayati bir öneme sahiptir.

Rehbere git